Zwroty i reklamacje

Wadliwy towar lub niezgodny z umową. W przypadku uszkodzonej przesyłki masz prawo do odszkodowania od firmy kurierskiej. Pamiętaj, że firma kurierska odpowiada za stan przesyłki od jej przyjęcia od nadawcy aż do wydania adresatowi.

 1. Sprawdź stan przesyłki – zrób to zanim podpiszesz jej odbiór. To ważne, jeśli odbierzesz wadliwą przesyłkę bez jakichkolwiek zastrzeżeń stracisz prawo do jej reklamacji. Sprawdź czy opakowanie nie jest rozerwane, pogniecione lub w inny sposób uszkodzone. Zrób zdjęcie opakowania.
 2. Jeśli jest uszkodzona, spisz protokół – po pokwitowaniu odbioru otwórz paczkę w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia niezgodności sporządź protokół uszkodzenia/rozbieżności, będący podstawą późniejszej reklamacji. Powinien zawierać dokładny opis uszkodzenia z adnotacją, że zostało zdiagnozowane w obecności kuriera, po wcześniejszym stwierdzeniu wady opakowania.

Jeśli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem: 

 • prześlij do nas produkt na adres sklepu:TANIE SZKŁO SP Z O O
  CENTRALNA 43C
  31-586 Kraków
 • skan protokołu i formularz reklamacji prześlij na adres mailowy: szklanerzeczy@gmail.com
Pobierz formularz reklamacji
Pobierz

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu

tel. 662-012-297
tel. 666-605-155

Poinformujemy cię o wyniku postępowania reklamacyjnego telefonicznie lub mailowo.

Prawo do zwrotu towaru

Masz prawo odstąpić od umowy kupna w sklepie internetowym w terminie 14 dni, licząc od dnia wydania towaru, bez podania jakichkolwiek przyczyn. Warunkiem jest odesłanie towaru wraz z formularzem zwrotu. Płatność tytułem zwrotu zostanie przesłana na konto bankowe podane w formularzu zwrotu lub wysłana przekazem pocztowym.

TANIE SZKŁO SP Z O O
CENTRALNA 43C
31-586 Kraków

Formularz zwrotu wyślij na adres mailowy: szklanerzeczy@gmail.com

Pobierz formularz zwrotu
Pobierz

Skontaktuj się z nami telefonicznie

tel. 662-012-297
tel. 666-605-155

lub mailowo szklanerzeczy@gmail.com

Prawo odstąpienia od umowy

 • Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą masz prawo odstąpienia od umowy zawartej za pośrednictwem sklepu w terminie 14 dni od wydania rzeczy, bez podania przyczyny.
 • Warunkiem realizacji prawa odstąpienia od umowy jest złożenie przez Klienta stosownego oświadczenia pisemnie lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 • Towar należy odesłać na adres: TANIE SZKŁO SP Z O O CENTRALNA 43C 31-586 Kraków
 • Formularz możesz odesłać na powyższy adres pocztowy lub na adres mailowy: szklanerzeczy@gmail.com